Degula

Zapirizhia MapCamp 2017

Цифрове перетворення Харківської області

Представляємо результати кампанії "Цифрове перетворення Харківської області", яку реалізували Google Україна у співпраці з Харківською обласною державною адміністрацією. Метою кампанії є підвищення інвестиційної та туристичної привабливості регіону за допомогою сучасних інтернет-інструментів.

Обравши на карті об'єкт, який вас цікавить, можна подивитися, що є поруч і де можна зупинитися, контактну інформацію; а за допомогою опції "Моя подорож" на сайті легко скласти маршрут цікавими пам'ятками області, поділитися ним з друзями і запросити їх вирушити в подорож разом.

Важливою складовою кампанії стала серія освітніх проектів для представників місцевого самоврядування, малого і середнього бізнесу, для державних службовців, викладачів і студентів з основ цифрової грамотності та безпеки в Інтернеті. Члени Товариства місцевих експертів Google спільно з волонтерами із Харкова під час семінару по роботі з Картами Google провели квест доступності, за результатами якого на Карти Google було нанесено багато соціально значущих об'єктів міста, а також позначено ступінь їхньої доступності для людей на візках.

05.08.2018


Sumy MapCamp 2017

Sumy Map Camp 2017

Сумщина прийняла команду професіоналів-експертів Local Guides Ukraine в рамках домовленостей між компанією Google Україна та Сумською обласною державною адміністрацією щодо реалізації у 2018 році проекту «Цифрове перетворення Сумщини».

Захід Sumy Map Camp 2017 тривав 4 дні, протягом яких експерти відвідали ключові об’єкти туристичної інфраструктури м. Суми, м. Ромни, м. Путивль, м. Глухів та інші. Протягом двох тижнів відбулося оновлення інформації на мапі Google по відвіданим об’єктам Сумщини.

Завдяки «Цифровому перетворенню» Сумська область стає максимально відкритою в мережі Інтернет, розширює представлення свого туристичного та інвестиційного потенціалу.

20.12.2017


Zapirizhia MapCamp 2017

Цифрове перетворення Запорізької області

В рамках кампанії була виконана велика робота, результатом якої стали кілька спеціальних сайтів, на Карти Google було нанесено соціально значущі об'єкти Запоріжжя, для місцевих журналістів спільно з Freedom House проведено семінар з питань свободи слова, а також відбулася ціла серія освітніх семінарів для представників місцевого самоврядування, малого і середнього бізнесу, для державних службовців, викладачів і студентів з основ цифрової грамотності та безпеки в Інтернеті.

Сайт "Мандруй Запоріжжям" став доповненням до представлених раніше проектів інших областей України на порталі discover.net.ua. За допомогою зручної навігації та інтерактивної карти всі охочі зможуть знайти на сайті інформацію про найцікавіші для відвідування місця області.

Спеціально для сайту були створені 3D-тури найцікавішими для туристів місцями міста та області, і тепер усі охочі зможуть, не відходячи від екрану свого комп'ютера або смартфона, здійснити віртуальну прогулянку островом Хортиця, включно з Скіфським станом і музеєм судноплавства "Чайка", а також зазирнути в цехи одного з найбільших металургійних підприємств України "Запоріжсталь".

12.12.2017


Odessa MapCamp 2015

Цифрове перетворення Миколаївської області

Миколаївська область має високий туристичний потенціал - тут є унікальні місця для активного і навіть екстремального відпочинку, любителі історії і культури також зможуть знайти багато цікавого. Завдяки роботі Спільноти Картографа Google і Панорам на Google Карти нанесені понад 2000 об'єктів соціального, туристичного та громадського значення: готелів, баз відпочинку, пам'яток, шкіл, лікарень, бібліотек, тощо.

В рамках кампанії створено спеціальний сайт унікальних природних місць регіону “Мандруй Миколаївщиною” , де всі охочі зможуть знайти інформацію щодо кращих місць для активного відпочинку на воді, на землі і навіть у повітрі. На сайті зібрано багато корисної інформації, зокрема опис унікальних природних парків, кращих місць для любителів роуп-джампінгу, рафтингу, пішохідного туризму, дайвінгу, контактну інформацію та безліч яскравих фотографій і відео.

05.06.2016


Odessa MapCamp 2015

Odessa MapCamp 2015

Цифрове перетворення Одещини стало частиною великого проекту цифрового перетворення регіонів України.

Одеська область приваблива для туристів, але досі на Картах Google не було багатьох цікавих для них місць, а невеличкі курортні містечка були слабо промальовані.

25–29 вересня 2015 року відбувся збір волонтерів-картографів Google Odessa MapCamp. Разом 17 картографів створили близько 100 фотосфер і нанесли на Google Карти понад 3000 готелів, баз відпочинку, пам’яток, шкіл, лікарень, бібліотек тощо. Кожен із цих об’єктів пройшов перевірку на відповідність стандартам Google, а деколи й даним про об’єкт від його власників.

Результатом цієї роботи став спеціальний сайт Мандруй Одещиною - проект, присвячений туристичним об'єктам області. Це інтерактивна карта, де представлені пам'ятки, а також приховані скарби області в форматі фотосфер, фототурів, відео та фото.

15.10.2015


Summit Google Map Maker Ukraine 2015

Summit Google Map Maker Ukraine 2015

Компанія Гугл Україна та Спільнота Картографів Google організували саміт Google Map Maker Ukraine 2015! Подія відбувлася 31.01.2015 у м.Київ.

У програмі саміту:
 • Підведення підсумків 2014 року;
 • Представлення обранної команди Map Maker Leads Ukraine;
 • Обговорення та планування програми розвитку спільноти на 2015 рік
 • Розваги, подарунки та тімбілдінг

Дякую компанії Гугл Україна за організацію зустрічі.

Запис стріму із саміту можна подивитися ТУТ

05.02.2015


Truskavets MapCamp 2014

Truskavets MapCamp 2014

Протягом двох днів грудня кращі українські картографи з Української спільноти Картографа Google вивчали Трускавець і його околиці, щоб нанести на Карти Google будинки, вулиці, парки, санаторні комплекси, готелі, ресторани, магазини тощо. Крім того команда зробила фотосфери найбільш цікавих місць курорту, щоб кожен охочий мав змогу здійснити справжню віртуальну подорож містом, не відходячи від екрана свого комп'ютера.

Загалом завдяки українським картографам на карті Трускавця протягом останніх тижнів:
 • з'явилися понад 3000 змін та доповнень території м. Трускавець;
 • нанесено на карту близько 200 бізнес-об’єктів (санаторії, готелі, ресторани, магазини тощо);
 • створено і додано на карту близько 300 фотосфер.

20.12.2014


Winter MapCamp Буковель 2014

Winter MapCamp Буковель 2014

Протягом трьох днів кращі українські картографи та фотографи з Української спільноти Картографа Google вивчали Буковель і його околиці. На Google Maps наносилися дороги та вулиці, будівлі і місцеві бізнеси: прокати спорядження та ресторани, готелі і магазини, банкомати, оглядові майданчики та інші місцеві пам'ятки.

Завдяки українським картографам-ентузіастам та спеціалістам Google на карті Буковеля з'явилися:
 • понад 130 різноманітних бізнес - об’єктів: кафе, ресторанів, паркінгів тощо;
 • понад 100 готелів Буковеля та навколишніх селищ, більшість з яких мають посилання на сайт бронювання та фото;
 • нанесено на карту 100% існуючих доріг, включно із зимовими стежками для прогулянок;
 • створено понад 200 фотосфер.

15.04.2014


Summit Map Maker 2013

Картограф Google - Саміт Україна 2013

14 грудня 2013 року компанія Гугл Україна організувала зустріч для всіх завзятих картографів України. Захід був спрямований на обговорення дфяльності та потенціалу розвитку Спільноти картографів. Учасники також мали можливість зустрітися з іншими картографами та членами команди Картографа Гугл.

Зустріч була досить цікавою та продуктивною. Більше 30 картографів з усіх куточків України, які раніше спілкувалися лише у інтернет мережі, нарешті змогли персонально познайомитися. Це без сумніву послугувало поштовхом для формування однієї з найбільших та найактивніших спільнот Картографу Google.

20.12.2013Google Mapathon 2013

Google Mapathon 2013

3 вересня 2013 року компанія Гугл україна запросила всіх охочих допомогти зробити карту України точнішою та кориснішою, використовуючи знання про свій регіон. Завдання учасників конкурсу полягало в тому, щоб додати якнайбільше нових об'єктів і змін на Google Карти України, таких як назви та адреси, місцеві дороги, велосипедні доріжки, лікарні, пам'ятники і багато іншого за допомогою безкоштовного інструменту Картограф Google.

Протягом 4 тижнів конкурсу понад 15 000 українських картографів-ентузіастів зробили більше 280000 змін та доповнень до карт України. Найбільш активними виявились представники Києва, Кривого Рогу, Львову, Сум та Черкас.

Імена та нікнейми тих, хто додав найбільше затверджених нових об'єктів і змін на Google Карти України та зробив найвагоміший вклад у створення кращої карти нашої країни: TheUkraineBay (Владислав Брезвен); Degula A.I. (Андрій Дегула); SHAN (Олександр Шиятий); Ostap (Остап Коцюруба); ababak (Андрій Бабак); Alex (Олександр Риндюк); Slavvkko (В'ячеслав Гордієнко); Valeriy (Валерій Потійко); KartsanEv (Євген Карцан); vlad_pro (Владислав Прокопенко).

05.12.2013